Usługi dla transportu i logistyki

Nasze działania mają na celu usprawnienie ważnych dla Ciebie procesów – poprzez nadzór i zabezpieczenie mienia i towarów w halach magazynowych, dbanie o higienę w obiektach czy zapewnianie bezawaryjności urządzeń. Stosujemy technologie umożliwiające obsługę różnego typu obiektów. Zapewniamy wymagany standard świadczonych usług, a ich wdrażanie i realizacja nie zakłócają codziennego funkcjonowania.

Zapytaj o ofertę

Dezynfekcja elektrostatyczna – szybka i skuteczna walka z wirusem

Impel Delivery podąża za trendami, wpasowując się w potrzeby klientów. Wprowadza nowe rozwiązania i asortyment do samodzielnej dezynfekcji elektrostatycznej w pomieszczeniach. Ten rodzaj dezynfekcji często określany jest mianem „dezynfekcji 360” i uznawany jest za jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod dezynfekcji pomieszczeń i powierzchni.

Czytaj więcej

Korzyści ze współpracy

Poprawa bezpieczeństwa mienia i magazynowanych towarów

Jednolity standard usług świadczonych dla obiektów sieciowych, stała weryfikacja jakości

Wsparcie doświadczonego dostawcy z zapleczem sprzętowym i zasobami wykwalifikowanego personelu

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

    * pole wymagane

    Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
    Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
    Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.